Kuran Fihristi

Kuran Fihristi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Fihristler
Kuran Fihristi; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden Kur'anı-ı Kerim hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacağınız, Kur'an-ı Kerim okumayı ve anlamayı kolaylaştırmak amacı ile geliştirilmiş faydalı bir Kuran

Kuran Fihristi; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden Kur'anı-ı Kerim hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacağınız, Kur'an-ı Kerim okumayı ve anlamayı kolaylaştırmak amacı ile geliştirilmiş faydalı bir Kuran Fihristi uygulamasıdır.

İnternet bağlantısı olmadan da kullanabileceğiniz uygulamayı dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman açarak inceleyebilir ve Kur'an-ı Kerim hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kur'an-ı Kerim'de bulunan surelerin Türkçe mealini bulabileceğiniz uygulamada sureler için serbest arama yapabilirsiniz. Ayrıca Kur'an-ı Kerim meailinin kelimeler ve konu başlıkları altında indexlenmiş hali ve bunlar arasında arama yapabilirsiniz.

Lûgat, Kelimeler ve Kavramlar Sözlüğü, Dini Sözlük, Kız Çocukları İsimler Sözlüğü, Erkek Çocukları İsimleri Sözlüğü, Tefhim'ul Kuran Tefsiri uygulama içerisinde bulabileceğiniz diğer başlıklardır.

Ana menü bölümünde cihazın menü tuşuna basarak okumak istediğiniz meali kolayca değiştirebilirsiniz. Okuduğunuz alanda cihazınızın menü tuşuna basarak kaldığınız yeri işaretleyebilirsiniz.

Uygulamada Kullanılan Metinler;

- Ali Bulaç Meali

- Diyanet Meali

- Prof.Dr.Suat Yıldırım Meali

- Tefhim'ul Kuran tefsiri

Kuran Fihristi indir